Winkelwagen (0)
Geen producten in de winkelwagen.
Pneumatische spoelknop met een zwarte matte afwerking en ronde bedieningsknoppen, ontworpen om een stijlvolle en moderne uitstraling aan elke badkamer te geven.
De bedieningsplaat is voorzien van een grote spoelknop met een subtiele afschuining, wat zowel het design als het gebruikscomfort versterkt.
De monochromatische afwerking zorgt voor een strakke, verfijnde uitstraling die perfect past bij uiteenlopende badkamerstijlen.
De spoelknop is direct klaar voor gebruik met het FRESH SYSTEM — een ideale oplossing voor wie toiletverfrissers wil gebruiken in combinatie met CleanOn (randloze) wandclosets, voor optimale hygiëne bij elke spoeling.
Compatibiliteit:
AQUA PNEU inbouwreservoirsystemen
AQUA series: 5, 7, 9
SYSTEM series: 5, 7
Ma - Fri: 08:00 / 16:00
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Antibacteriële coating | Nee |
| Kleur | Zwart mat |
| Diepte | 1,27 cm |
| Hoogte | 16,1 cm |
| Breedte | 22,1 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Nettogewicht | 0,31 kg |
| Brutogewicht | 0,42 kg |
| Systeem met refresh-functie | Ja |
| Compatibele systemen | AQUA 5, AQUA 7, AQUA 9, SYSTEM 5, SYSTEM 7 |
| Garantie | 3 jaar |
| EAN-code | 5901771030324 |
| Productindex | COAB1001600947 |
Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *
Log in om een review te schrijven!
Het lijkt erop dat er nog geen reviews zijn.