Winkelwagen (0)
Geen producten in de winkelwagen.
De functionele en elegante CITY 50 meubelwastafel beschikt over een praktisch aflegvlak, een centraal geplaatst kraangat en een geïntegreerde overloop. De wastafel is geschikt voor montage met meubels uit de series CREA, MODUO, SMART, LARA en MELAR en biedt zo een flexibele badkameroplossing.
Ma - Fri: 08:00 / 16:00
| Specificatie | Details |
| Productcode | K35-005 |
| Breedte | 50,5 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Type wastafel | Keramisch |
| Kraangat | Centraal |
| Overloop | Ja |
| Nettogewicht | 10,8 kg |
| Brutogewicht | 13,9 kg |
| Garantie | 10 jaar |
| EAN-code | 5902115704185 |
| Productindex | CCWF1006543618 |
Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *
Log in om een review te schrijven!
Het lijkt erop dat er nog geen reviews zijn.