Winkelwagen (0)
Geen producten in de winkelwagen.
De MODUO 60 spiegelkast is ontworpen voor het opbergen van kleine badkameraccessoires. De diepte is afgestemd op de hangkasten en open modules uit dezelfde collectie, waardoor elegante opstellingen kunnen worden gecreëerd met een uniforme lijn boven de wastafel of het toilet.
De kast kan horizontaal of verticaal worden gemonteerd. Ze is vervaardigd uit gelakt meubelpaneel in antraciet met een matte afwerking, wat zorgt voor een moderne en stijlvolle uitstraling. De universele deuren zijn voorzien van comfortabele gefreesde grepen en een soft-close systeem voor een zachte en stille sluiting.
In de kast bevinden zich drie legplanken: één vaste meubelplank en twee legplanken van gehard glas.
Dit is een zelfmontagekast
Ma - Fri: 08:00 / 16:00
| Specificatie | Waarde |
| Productcode | S590-072-DSM |
| Verstelbaar ophangsysteem | Ja |
| Montagemethode | Zelfmontage |
| Materiaal romp | Spaanplaat |
| Kastfunctionaliteit | Deur |
| Kleur | Antraciet |
| Diepte | 14.4 cm |
| Deurmontage | Universeel |
| Greep | Gefreesd |
| Hoogte | 80 cm |
| Verlichting inbegrepen | Nee |
| Materiaal fronten | MDF-plaat |
| Openingssysteem | Soft-close |
| Type kast | Hangend |
| Garantie | 2 jaar |
| Breedte | 59.5 cm |
| EAN-code | 5901771080770 |
| Productindex | FZZM1002636277 |
Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *
Log in om een review te schrijven!
Het lijkt erop dat er nog geen reviews zijn.