Cart (0)
No products in the cart.
Mon - Fri: 08:00 / 16:00
| Product Code | S951-378 |
| Acoustic group | II |
| Assembly method | wall |
| Body height | 11 cm |
| Colour | gold matt |
| Diameter of the head | 3,5 cm |
| Flow class | S/S |
| Perlator | Moveable Aerator Cersanit Air |
| The length of the spout | 18 |
| Type of head | ceramic |
| Value for the acoustic group | from 20 to 30 dB |
| Value for the flow class | 24,36/25,18 l/min |
| Warranty | 12 years for body, 5 years for cartridge |
| EAN code | 5901771012061 |
| Product index | AATB1000764260 |
| Download | Download |
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Please login to write review!
Looks like there are no reviews yet.