Winkelwagen (0)
Geen producten in de winkelwagen.
Ma - Fri: 08:00 / 16:00
| Specificatie | Details |
| Productcode | S1001-037 |
| Montagemethode | Zelfmontage |
| Materiaal romp | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Diepte | 44.7 cm |
| Hoogte | 83 cm |
| Materiaal fronten | Metaal |
| Type kast | Staande uitvoering |
| Garantie | 2 jaar |
| Breedte | 99.5 cm |
| EAN-code | 5901771069690 |
| Productindex | FZZW1012441564 |
| PDF / Technische tekening / Montagehandleiding | Beschikbaar om te downloaden |
Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *
Log in om een review te schrijven!
Het lijkt erop dat er nog geen reviews zijn.