Winkelwagen (0)
Geen producten in de winkelwagen.
Ma - Fri: 08:00 / 16:00
| Product Code | S301-225 |
| Antibacterial | no |
| Armrests | no |
| Depth | 47,5 cm |
| Depth to the bottom | 47,5 cm |
| Double reinforced (resin + fiberglass) | yes |
| Legs included | no |
| Length | 160 cm |
| Location of the outflow | at the shorter side, side plughole |
| Material | acrylic |
| Place to sit | no |
| no | The possibility of installing a bath mixer |
| yes | The possibility of installing a bath screen |
| Warranty | 10 years |
| Width | 75 cm |
| EAN code | 5902115724190 |
| Product index | AZBR1002322220 |
| Download | Download |
Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *
Log in om een review te schrijven!
Het lijkt erop dat er nog geen reviews zijn.