Winkelwagen (0)
Geen producten in de winkelwagen.
Ma - Fri: 08:00 / 16:00
| Product Code | S951-289 |
| Acoustic group | II |
| Assembly method | standing |
| Battery type | mechanical |
| Body height | 15,8 cm |
| Colour | gold |
| Connection hoses | flexible connecting hoses G 3/8 inch, length 450 mm, ECO EPDM, WRAS certificate |
| Diameter of the head | 2,8 cm |
| Flow class | Z |
| Handle | single handle |
| Perlator | Aerator Cersanit Water Save |
| The length of the spout | 10,3 |
| Type of head | ceramic |
| Value for the acoustic group | from 20 to 30 dB |
| Value for the flow class | 8,6 l/min |
| Warranty | 12 years for body, 5 years for cartridge |
| EAN code | 5902115799785 |
| Product index | AATD1000176352 |
| Download | Download |
Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *
Log in om een review te schrijven!
Het lijkt erop dat er nog geen reviews zijn.