Winkelwagen (0)
Geen producten in de winkelwagen.
Ma - Fri: 08:00 / 16:00
| Product Code | S951-287 |
| Acoustic group | II |
| Assembly method | standing |
| Battery type | mechanical |
| Body height | 98,3 cm |
| Colour | chrome |
| Diameter of the handset | 24 |
| Diameter of the head | 3,5 cm |
| Flow class | B/B |
| Functions of the handset | RAIN |
| Handle | single handle |
| Material of the hose | PVC |
| Perlator | Aerator Cersanit Air |
| The length of the hose | 1500 |
| The length of the spout | 22 |
| Type of chroming | Cersanit Super Shine -thickness of the nickel 8-12μm and chrome 0.25-0.3 μm applied on a faucet Cersanit, guarantees high quality even after several years |
| Type of head | ceramic |
| Value for the acoustic group | from 20 to 30 dB |
| Value for the flow class | 22.3/24.2 l/min |
| Warranty | 12 years for body, 5 years for cartridge, 2 years for shower elements |
| EAN code | 5902115799761 |
| Product index | AATB1000416353 |
| Download | Download |
Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *
Log in om een review te schrijven!
Het lijkt erop dat er nog geen reviews zijn.