Winkelwagen (0)
Geen producten in de winkelwagen.
Ma - Fri: 08:00 / 16:00
| Product Code | S951-802 |
| Acoustic group | II |
| Assembly method | standing (EasyFIX) |
| Body height | 32,2cm |
| Colour | copper brushed |
| Connection hoses | flexible connecting hoses G 3/8 inch, length 600 mm, ECO EPDM, WRAS certificate |
| Diameter of the head | 2,5 |
| Flow class | Z |
| Perlator | Cersanit Water Save |
| The length of the spout | 17,3 |
| Type of chroming | PVD |
| Type of head | ceramic |
| Value for the acoustic group | from 20 to 30 dB |
| Value for the flow class | 5,49l/min |
| Warranty | 12 years for body, 5 years for cartridge |
| EAN code | 5901771111573 |
| Product index | AATW1002217191 |
| Downloads | |
| 3DS File | Download |
| 3DMAX File | Download |
| DWG File | Download |
| OBJ File | Download |
| Technical Drawing | Download |
Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *
Log in om een review te schrijven!
Het lijkt erop dat er nog geen reviews zijn.