Winkelwagen (0)
Geen producten in de winkelwagen.
Ma - Fri: 08:00 / 16:00
| Specificatie | Details |
| Productcode | S590-070-DSM |
| Verstelbaar ophangmechanisme | Ja |
| Montagemethode | Voor zelfmontage |
| Materiaal kastromp | Spaanplaat |
| Kastfunctionaliteit | Deur |
| Kleur | Antraciet |
| Diepte | 34 cm |
| Deurmontage | Universeel |
| Handgreep | Gefreesd |
| Hoogte | 160 cm |
| Verlichting inbegrepen | Nee |
| Materiaal fronten | MDF-plaat |
| Openingssysteem | Soft-close |
| Type kast | Hangend |
| Garantie | 2 jaar |
| Breedte | 39,4 cm |
| EAN-code | 5901771080756 |
| Productindex | FZZP1002071789 |
| PDF / Technische tekening | Download |
Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *
Log in om een review te schrijven!
Het lijkt erop dat er nog geen reviews zijn.