Winkelwagen (0)
Geen producten in de winkelwagen.
Ma - Fri: 08:00 / 16:00
| Specificatie | Waarde |
| Productcode | K116-153 |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 40 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Hoogte | 14 cm |
| Netto gewicht | 8,2 kg |
| Bruto gewicht | 8,9 kg |
| Vorm | Rond |
| Type wastafel | Keramisch |
| Kraangat | Centraal |
| Overloop | Nee |
| Garantie | 10 jaar |
| EAN-code | 5901771097686 |
| Productindex | CCWT1002996401 |
| PDF / Technische tekening | Download |
Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *
Log in om een review te schrijven!
Het lijkt erop dat er nog geen reviews zijn.