Winkelwagen (0)
Geen producten in de winkelwagen.
MODUO 55 countertop wastafel (onregelmatig) is gemaakt van keramische chamotte en heeft dunne wanden van 8 mm.
Het design van de wastafel past perfect in moderne badkamers, terwijl het antracietkleurige glazuur de moderne uitstraling en stijl van de ruimte benadrukt.
Dankzij de mogelijkheid tot 360° rotatie op het werkblad biedt deze wastafel een brede waaier aan indelingsmogelijkheden.
Deze wastafel kan worden gemonteerd met CREA, LARGA, MODUO en VIRGO wastafelonderkasten.
Ma - Fri: 08:00 / 16:00
| Specificatie | Waarde |
| Productcode | K116-106 |
| Kleur | Antraciet mat |
| Breedte | 56,5 cm |
| Diepte | 36,5 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Netto gewicht | 8,5 kg |
| Bruto gewicht | 9,5 kg |
| Vorm | Onregelmatig |
| Type wastafel | Keramisch |
| Garantie | 10 jaar |
| EAN-code | 5901771087847 |
| Productindex | CCWT1001706401 |
| PDF / Technische tekening | Download |
Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *
Log in om een review te schrijven!
Het lijkt erop dat er nog geen reviews zijn.