Winkelwagen (0)
Geen producten in de winkelwagen.
Ma - Fri: 08:00 / 16:00
| Product Code | S590-068-DSM |
| Adjustable suspension mechanism | yes |
| Assembly method | for self assembly |
| Body material | chipboard |
| Cabinet functionality | drawer |
| Colour | anthracite |
| Depth | 44,7 cm |
| Handle | milled |
| Height | 57 cm |
| Lighting included | no |
| Material fronts | MDF board |
| Opening system | soft close |
| Type of cabinet | hanging |
| Warranty | 2 |
| Width | 59,5 cm |
| EAN code | 5901771080732 |
| Product index | FZZW1012511564 |
| Download | Download |
Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *
Log in om een review te schrijven!
Het lijkt erop dat er nog geen reviews zijn.