Winkelwagen (0)
Geen producten in de winkelwagen.
Ma - Fri: 08:00 / 16:00
| Product Code | S929-010 |
| Adjustable suspension mechanism | yes |
| Assembly method | mounted |
| Body material | chipboard |
| Cabinet functionality | drawers |
| Colour | WHITE |
| Depth | 44,7 cm |
| Height | 57 cm |
| Lighting included | no |
| Material fronts | MDF board |
| Metal siphon protection | no |
| Opening system | soft close |
| Warranty | 2 years |
| Width | 59,5 cm |
| EAN code | 5902115738555 |
| Product index | FZZW1009923424 |
| Download | Download |
Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *
Log in om een review te schrijven!
Het lijkt erop dat er nog geen reviews zijn.