Winkelwagen (0)
Geen producten in de winkelwagen.
Ma - Fri: 08:00 / 16:00
| Specificatie | Details |
| Productcode | S590-112-DSM |
| Verstelbaar ophangsysteem | Ja |
| Montagewijze | Zelfmontage |
| Materiaal romp | Gelamineerde spaanplaat, 16 mm |
| Kastfunctie | Deur |
| Kleur | Kasjmier |
| Diepte | 34 cm |
| Deurmontage | Universeel |
| Brutogewicht | 34,9 kg |
| Handgreep | Gefreesd |
| Hoogte | 160 cm |
| Verlichting inbegrepen | Nee |
| Materiaal fronten | MDF |
| Nettogewicht | 33,6 kg |
| Openingssysteem | Soft-close |
| Type kast | Hangkast |
| Garantie | 2 jaar |
| Breedte | 39,4 cm |
| EAN-code | 5901771160946 |
| Productindex | FZZP1002301789 |
| PDF / Technische tekening | Beschikbaar |
Je emailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *
Log in om een review te schrijven!
Het lijkt erop dat er nog geen reviews zijn.