Cart (0)
No products in the cart.
Mon - Fri: 08:00 / 16:00
| Product Code | S301-225 |
| Antibacterial | no |
| Armrests | no |
| Depth | 47,5 cm |
| Depth to the bottom | 47,5 cm |
| Double reinforced (resin + fiberglass) | yes |
| Legs included | no |
| Length | 160 cm |
| Location of the outflow | at the shorter side, side plughole |
| Material | acrylic |
| Place to sit | no |
| no | The possibility of installing a bath mixer |
| yes | The possibility of installing a bath screen |
| Warranty | 10 years |
| Width | 75 cm |
| EAN code | 5902115724190 |
| Product index | AZBR1002322220 |
| Download | Download |
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Please login to write review!
Looks like there are no reviews yet.