Cart (0)
No products in the cart.
Mon - Fri: 08:00 / 16:00
| Product Code | S590-070-DSM |
| Adjustable suspension mechanism | yes |
| Assembly method | for self assembly |
| Body material | chipboard |
| Cabinet functionality | door |
| Colour | anthracite |
| Depth | 34 cm |
| Door installation | universal |
| Handle | milled |
| Height | 160 cm |
| Lighting included | no |
| Material fronts | MDF board |
| Opening system | soft close |
| Type of cabinet | hanging |
| Warranty | 2 |
| Width | 39,4 cm |
| EAN code | 5901771080756 |
| Product index | FZZP1002071789 |
| Download | Download |
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Please login to write review!
Looks like there are no reviews yet.