Cart (0)
No products in the cart.
Mon - Fri: 08:00 / 16:00
| Parameter | Value |
|---|---|
| Anti-bacterial coating | No |
| Colour | Black matt |
| Depth | 1.27 cm |
| Height | 16.1 cm |
| Width | 22.1 cm |
| Material | Plastic |
| Net weight | 0.31 kg |
| Gross weight | 0.42 kg |
| System with refresh function | Yes |
| Compatible systems | AQUA 5, AQUA 7, AQUA 9, SYSTEM 5, SYSTEM 7 |
| Warranty | 3 years |
| EAN code | 5901771030324 |
| Product index | COAB1001600947 |
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Please login to write review!
Looks like there are no reviews yet.