Cart (0)
No products in the cart.
The functional and elegant CITY 50 furniture-mounted washbasin provides convenient storage surface, a central opening for fittings and an overflow outlet. The washbasin can be mounted with furniture series: CREA, MODUO, SMART, LARA, MELAR.
Mon - Fri: 08:00 / 16:00
| Product Code | K35-005 |
| Depth | 40cm |
| Gross weight | 13,9kg |
| Hole for fittings | central |
| Net weight | 10,8kg |
| Shape | rectangular |
| Spillway | yes |
| Type of wash basin | ceramic |
| Warranty | 10 years |
| Width | 50,5cm |
| EAN code | 5902115704185 |
| Product index | CCWF1006543618 |
| Downloads | |
| JPG File | Download |
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Please login to write review!
Looks like there are no reviews yet.