Cart (0)
No products in the cart.
Mon - Fri: 08:00 / 16:00
| Product Code | S701-794 |
| Colour | blue |
| Depth | 14,7 - 21 cm |
| Easy-off | yes |
| Flushing | 3-5L |
| Frame type | for WC |
| Gross weight | 41,85 kg |
| Height | 116,5 - 136,5 cm |
| Material | steel, plastic |
| Mounting kit | yes |
| Net weight | 38,85 kg |
| Tank warranty | 10 |
| The frame fits into | Cersanit wall hung bowls, mechanical buttons ENTER II / MOVI II / PRESTO II / PILOT II / LUNA / BLOCK |
| Type of building | light |
| Type of collar | CleanOn |
| Type of hinges | soft-close |
| Type of set | concealed WC frame + wall hung bowl with toilet seat |
| Valve warranty | 10 |
| Warranty | 10 |
| Warranty on rubber elements | 10 |
| Warranty on the frame | 10 |
| Water inlet | centrally on the top, centrally on the back |
| Width | 50 cm |
| EAN code | 5901771118831 |
| Product index | SZWZ1008536282 |
| Download | Download | Download |
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Please login to write review!
Looks like there are no reviews yet.